31. 10. 2016
10. K ukončení Jeune-Fille. 1. Fenomén Jeune-Fille. 1. Jeune-Fille je tak stará, jak dlouho o sobě ví, že je mladá. Otázkou pro ni je, dostát co nejvíce to půjde této větě, tj. spáchat několik obhajitelných výstřelků a zažít pár „dobrodružství“, kter
Jinak to,že gayové a lesby jsou normální lidi, kteří chodí do práce, snaží se prostě životem nějak projít, je Váma si zbytečné říkat, stejně neuvěříte. Máte právo na názor - jen by mě zajímalo, co byste dělala, kdyby se ve Vašem okolí objevil gay neb
28 nejbizarnějších sexuálních úchylek. Líbí se vám v sexu něco divného, bizarního a úchylného? ... Co všechno si ale můžeme v posteli dovolit? Z právního hlediska je hranice jasná. Pokud někdo znásilňuje děti nebo škrtí ženy v parku, patří za mříže.
10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříte, co lidi A ne nevymysleli jsme si je, některé lidi skutečně sexuálně vzrušují hodně divné věci. Symforofilie Lidé trpící touto poruchou jsou vzrušení tím
Možná máte dodnes problémy s výškou. Nicméně jsou lidé, kterým jejich výška způsobila závažné zdravotní potíže a v mnoha případech i smrt. Jak vysoký člověk může být, když trpí chorobou nazvanou gigantismus?
Pak ty normální dají do rezervací aby neobtěžovali skupiny těch, co se hřejí na výsluní. Jsou jich asi 400 druhů, tedy těch úchylek, co už vlastně úchylky nejsou. Je v tom nějaký bordel. Předkládám jen pár z nich a to ty, které už asi úchylky nejsou:
Může se stát, že narazíte na partnera, který na vás bude mít v ložnici zvláštní požadavky. Některé z nich mohou být za hranou. Co všechno mohou vlastně lidé považovat za vzrušující?
8 nejbizarnějších sexuálních úchylek! Možná je máte i vy! 7 sexuálních úchylek, o kterých jste se raději nikdy nechtěli dozvědět! Tak tohle už je vrchol všech úchylek: Neuvěříte, za co se postarší žena provdala! ... Nehrajte na lidi zbytečné divadlo!
10 Nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříte, co lidi může vzrušit Tak to je teda síla! Každý to má rád v posteli trošku jinak, ale někteří se sexuálním praktikám oddávají opravdu extrémně!