října 2016
31. 10. 2016
Hrubý materiál k budoucí teorii Jeune-Fille (aktualizováno ...
10. K ukončení Jeune-Fille. 1. Fenomén Jeune-Fille. 1. Jeune-Fille je tak stará, jak dlouho o sobě ví, že je mladá. Otázkou pro ni je, dostát co nejvíce to půjde této větě, tj. spáchat několik obhajitelných výstřelků a zažít pár „dobrodružství“, kter
Michaela Marksová-Tominová - Názory
Jinak to,že gayové a lesby jsou normální lidi, kteří chodí do práce, snaží se prostě životem nějak projít, je Váma si zbytečné říkat, stejně neuvěříte. Máte právo na názor - jen by mě zajímalo, co byste dělala, kdyby se ve Vašem okolí objevil gay neb
28 nejbizarnějších sexuálních úchylek –
28 nejbizarnějších sexuálních úchylek. Líbí se vám v sexu něco divného, bizarního a úchylného? ... Co všechno si ale můžeme v posteli dovolit? Z právního hlediska je hranice jasná. Pokud někdo znásilňuje děti nebo škrtí ženy v parku, patří za mříže.
co chtěj vědět holky sexu -
10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříte, co lidi A ne nevymysleli jsme si je, některé lidi skutečně sexuálně vzrušují hodně divné věci. Symforofilie Lidé trpící touto poruchou jsou vzrušení tím
Obři: 9 nejvyšších lidí světa -
Možná máte dodnes problémy s výškou. Nicméně jsou lidé, kterým jejich výška způsobila závažné zdravotní potíže a v mnoha případech i smrt. Jak vysoký člověk může být, když trpí chorobou nazvanou gigantismus?
ÚCHYLÁRNY JSOU IN. Tomuhle snad ani neuvěříte, co je vše v ...
Pak ty normální dají do rezervací aby neobtěžovali skupiny těch, co se hřejí na výsluní. Jsou jich asi 400 druhů, tedy těch úchylek, co už vlastně úchylky nejsou. Je v tom nějaký bordel. Předkládám jen pár z nich a to ty, které už asi úchylky nejsou:
5 sexuálních úchylek, které ještě neznáte -
Může se stát, že narazíte na partnera, který na vás bude mít v ložnici zvláštní požadavky. Některé z nich mohou být za hranou. Co všechno mohou vlastně lidé považovat za vzrušující?
sexuální úchylka –
8 nejbizarnějších sexuálních úchylek! Možná je máte i vy! 7 sexuálních úchylek, o kterých jste se raději nikdy nechtěli dozvědět! Tak tohle už je vrchol všech úchylek: Neuvěříte, za co se postarší žena provdala! ... Nehrajte na lidi zbytečné divadlo!
10 nejbizarnějších vynálezů, které dali světu Japonci
10 Nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříte, co lidi může vzrušit Tak to je teda síla! Každý to má rád v posteli trošku jinak, ale někteří se sexuálním praktikám oddávají opravdu extrémně!