Vítej v Minoru!

Milí diváci, od 21. června do 25. srpna (vč.) je pasáž uzavřena.Pokladna opět otevře 26. srpna a obchod divadla Minor vám bude k dispozici od 13. září, vždy hodinu před a po představení.

Domácí a kuchyňské spotřebiče MORA – plná života od 1825

Domácí spotřebiče MORA do kuchyně ale i koupelny. Široký sortiment tradiční, spolehlivé, české značky. Vybírejte např. z trub, sporáků, myček, lednic nebo ohřívačů vody.

Disney TV | Oficiální stránky o TV pořadech

Nabídneme vám NOVÁ videa, nebo se můžete podívat na ukázky z populárních pořadů, jako třeba Soy Luna, Elena z Avaloru, Mickey a závodníci, The Lodge nebo mnoho jiných.

Blog

Karolína Košařová - Zoubková Kvočna a kachňata. Pro Anežku na dobrou noc: Pohádky a říkadla z časopisu Srdíčko (2. ročník, 1934) Krátká říkadla čtu dceři před usnutím už teď, v půlce třetího měsíce jejího života.

Nejzábavnější internetová televize

Nejzábavnější internetová televize oslovující statisíce diváků denně. Informačně zábavní pořady a nejvirálnější videa na internetu.

- seznamka, seznámit se

je jedinečná seznamka zaměřená na výběr partnera podle zadaných kritérií. Chceš se seznámit s ideálním partnerem?

Filmy, seriály, herci, recenze filmů - Filmová databáze ...

Filmová databáze online - Komplexní online filmová databáze. Filmy, trailery, osobnosti, program kin, tv program, filmotéky, bazar VHS, DVD, Blu-Ray.

DisneyČeská Republika | Oficiální stránky Disney

Novinky o filmech Disney,živých představeních, Disney parcích a dárcích, které aktuálně nabízí Disney Store.

Dnes by se Jiří Sedlář dožil 60 let. A my při této příležitosti zveřejňujeme druhou ukázku z knihy Volant a čtyři kola Jiřího Sedláře.