– O počítačích, IT a internetu

Pro DVB-T2 nebude potřeba měnit anténu k televizoru. S jednou výjimkou… Před přechodem na DVB-T2 vás možná zajímá, jestli budete muset měnit také anténu, kterou používáte při příjmu DVB-T. Pokud máte vlastní anténu, je odpověď jednoduchá: ne.

Hry na mobil a tablet zdarma |

Hraj zdarma a hned 1427 online her pro mobil a tablet bez instalace!

Super hry pro dívky online a zdarma -

Jedině u nás denně nové online hry zdarma pro dívky a malé slečny. Zahraj si skvělé oblíkačky, farmářské hry, Monster High hry a mnoho dalších.

Drony -

vám poradí jak vybírat Drony. Vybírejte si Drony podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

bílé zboží, elektronika, PC, outdoor, hobby ...

- internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, pc a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl

Základní •

Nejpoužívanější mapový portál umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.

Hry online zdarma - AfroDita

Chytlavá hra, kde budete muset udělat vše proto, aby se jednotlivé kousky stavebnice dostaly k sobě. Snažte se o to, aby puzzle zapadaly do sebe a nahrajte co nejvíce bodů.

Modrý koník - Těhotenství, porod a miminko - vše pro ...

Ráda bych se zeptala, zda příčina mých problémů může být ve špatně zvolené antikoncepci. Takřka před každou menstruací trpím nesnesitelným svěděním, které pokračuje i během ní, dále je to bolest hlavy, suchá sliznice pochvy a takřka žádná chuť na sex

Upozornění |

Upozornění. Chystáte se vstoupit na stránky s erotickou a sexuální tematikou provozované společností JAK Services s.r.o., IČ: 027 65 012, se sídlem Kubelíkova 1224/42, Žižkov, 130 00 Praha 3, sp. zn.: C 223434, vedenou u Městského soudu v

- Download shareware a freeware (programy zdarma)

PicPick. All-in-one aplikace pro grafické vývojáře, designéry i domácí uživatele, ve které najdete zachytávání obrazovky, editor obrázků, pixelové měřítko, kapátko, úhloměr a mnoho dalšího.