Příprava na akupresurní masáž |

Příprava na masáž je stejně důležitá jako masáž samotná. Neméně dů­ležité je vypít šálek teplé tekutiny po ukončení masáže (v Japonsku a také v mé ordinaci se podává zelený čaj), neboť tak se podpoří vzniklý proces zlepšování oběhových funkcí.

- magazín o módě, kráse a bydlení

Akupresura rukou. Akupresura je jedna z technik akupunktury vširším slova smyslu. Je to použití tlaku ke stimulaci akupunkturních bodů. Podle některých autorů vznikla akupresura jako instinktivní metoda – již pračlověk si prý všiml a ověřil, že tlak

akupresura– Věk světla

20.2.2017 18.2.2017 exkluzivne 3502 Views akupresura, masáž, nespavost, san-jin-ťiao, spánek z Takový jednoduchý postup a já díky němu spím o tolik klidněji! Stačí se každý večer řídit níže popsaným postupem....

Blog– KYUSHO CZECH

akupresura brožíček IKC karate karate kata KI kravmaga kyusho kyusho-czech pantazi seminář Kyusho Czech Spoje je na zájem o vitální body včetně jejich aplikací a využítí v bojových uměních a nejen tam.

Sexuální reflexologie v praxi - Reflexní body a akupresura ...

Sexuální reflexologie je knihou o nejzákladnější energii v člověku, o sexuální energii. Bez této energie by tu nikdo z nás nebyl. Tuto knihu by neměl kdo napsat a nebyl by nikdo, kdo by si ji mohl číst. Sexuální energie představujeprvopočáteční jedno

akupresura | PrimaŽeny

Dnes si navzájem nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali.

Alternatívní medicína, léčitelství - Knihy - Antikvariát ...

Alternatívní medicína, léčitelství,Knihy,Antikvariát Bohumín - prodej nových a použitých knih. Výkup knih, učebnic a časopisů.

Když se řekne akupunktura ... |

Když se řekne akupunktura ... 22. května 2014 06:31 | Klára Kučerová akupunktura alternativní medicína I v postoji České lékařské komory je znát určitý posun. Ještě před dvaceti lety byla i akupunktura považována za poněkud šarlatánskou metodu.

akupresura Archives -

Zdraví si každý člověk dává téměř vždy na první místo ve svém hodnotovém žebříčku. Dokonalé zdraví vyžaduje vyvážený osobní život i pracovní prostředí, proto nezapomínejme dopřát svému tělu i mysli dostatek odpočinku.

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas

- akupresura - alternativní terapie - kolektivní monografi e 615.8 - Fyzioterapie. Psychoterapie. Alternativní lékařství [14] Akupresura_zlom.indd 4 6.1.2016 9:50:05 U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w . k