- denní zpravodaj ze světa počítačových her, konzolí a herního hardware
Sešívaní podruhé v letošní sezoně nebodovali naplno a z Opavy si vezou pouze bod za remízu 1:1. „Nejednalo se z naší strany o dobrý výkon ani individuálně, ani týmově," říká po utkání trenér Jindřich Trpišovský.
Internetový magazín o mobilních telefonech a jiné mobilní elektronice. Porovnali jsme dedikovaný noční režim Galaxy Note9 s novým Galaxy Note10+
O společnosti Altman. Rodinná firma klenotnictví Altman byla založena před sedm a dvaceti lety. Hlavní náplní její činnosti je prodej luxusního klenotnického a hodinářského zboží, především švýcarské výroby.
1775: The American Revolution je oceňovaná desková hra o revolučním roce 1775, který dal vzniknout současným Spojeným státům Americkým. Spadá do mladé série Birth of America a díky tomu se v něm snoubí jednoduchá pravidla s krásnou grafikou.
Poslouchejtečeská rádia online na internetu. Seznam rádií se načítá... prosíme o chvilku strpení...
Stahujte rychle přes Pomocí propracovaného vyhledávání si u nás každý jednoduše najde a stáhne to, co hledá. Jednoduše, spolehlivě a hlavně rychle!
Před čtyřiceti lety dokázala Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) jako jedna z mála přežít řádění maskovaného zabijáka Michaela Myerse. Útok, který se odehrál o halloweenské noci, v ní však zanechal hluboké jizvy na duši.
Specializovaný e-shop s deskovými a karetními hrami. Sortiment postupně rozšiřujeme o hlavolamy, puzzle nebo plastikové modely. Doprava od 1500 Kč zdarma!
Na najdete produkty z tisíců e-shopů, u kterých můžete porovnat jejich ceny. Recenze, údaje o ceně, dostupnosti a cenách dopravy vám pomohou se lépe rozhodnout!